گروه سرمایه گذاری مهر، کارگزار رسمی پروژه های بزرگ منطقه 22 که مفتخر است تجربه فروش بسیار بالا را در کنار متخصصین حرفه ای در این خصوص را برای شما به ارمغان آورده است .

آدرس : منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر بلوارجنگلبان میدان موج مجتمع اداری تجاری افتاب طبقه ۶واحد۶۰۱

تلفن تماس : 02144928801 – 02144929027

واتس آپ : 09391793753
ایمیل : info@kargozarimehr.com

مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 

اتوبان های همجوار منطقه 22

blank

اتوبان های همجوار منطقه 22

منطقه ۲۲ تهران یکی از مناطق نوساز تهران به شمار می رود که در قسمت شمال غربی این شهر واقع شده است. منطقه ۲۲ تهران علیرغم نوساز بودن، جمعیت بسیار زیادی را در خود جای داده است و یکی از دلایل این موضوع را می توان دسترسی مناسب به این منطقه دانست. اتوبان های همجوار منطقه ۲۲ تهران دسترسی مناسبی را برای مردم در سایر مناطق تهران  ایجاد نموده اند تا مردم در تمامی نقاط تهران بتوانند به منطقه ۲۲ رفت و آمد داشته باشند و افراد برای رفت و برگشت به سرکار هیچگونه مشکلی نداشته باشند.

در این مقاله به اتوبان های همجوار منطقه ۲۲ تهران اشاره می کنیم و  تمامی این اتوبان ها را مورد بررسی قرار می دهیم تا قبل از خرید ملک در این منطقه بتوانید با راههای رفت و آمد به این منطقه نوساز آشنا شوید و  راه های ارتباطی این منطقه با سایر مناطق تهران را به خوبی بررسی کنید.

اتوبان شهید فهمیده

اتوبان شهید فهمیده که با نام بزرگراه  تهران کرج نیز شناخته می شود یکی از  اتوبان های مهم برای دسترسی مردم منطقه ۲۲ به شهر کرج و همچنین میدان آزادی می باشد. در ظرف مدت ۲۰ دقیقه می توانید از این اتوبان  به  کرج برسید، همچنین در مدت کمتر از ۲۰ دقیقه می توانید از راه این اتوبان از منطقه ۲۲ تهران به میدان آزادی برسید.

یکی از معضلاتی که در سال های اخیر در اتوبان شهید فهمیده تهران با آن مواجه بودیم، خراب شدن پل اتوبان شهید فهمیده در اثر  تغییرات آب و هوایی و یا  بارش باران و برف بود. در سال گذشته با تدبیر های انجام شده توسط  شهرداری منطقه ۲۲ تهران این موضوع حل شد و  پل به صورت کامل مرمت گشت.

اتوبان همت

اتوبان شهید همت را می توان یکی از شاه راه های اصلی  مردم منطقه ۲۲ برای دسترسی از قسمت غربی به قسمت شرقی تهران و بالعکس دانست. به صورت کلی این اتوبان در قسمت شمال غربی تهران شروع شده و تا قسمت شمال شرقی ادامه دارد.

این اتوبان که در زمان محمدرضا پهلوی احداث گردیده است، دسترسی مردم منطقه ۲۲ تهران  قسمت های شرقی تهران را راحت تر می کند، همچنین با استفاده از این اتوبان می توان به  شهر کرج و یا شهرهای شمالی ایران نیز سفر نمود. در قسمت انتهایی این اتوبان ۱ عوارضی قرار دارد که با رد شدن از عوارضی وارد جاده چالوس می شوید و می توانید به شهرهای شمالی ایران نیز سفر کنید.

بزرگراه شهید همت/ منطقه ۲۲ تهران

 اتوبان حکیم منطقه ۲۲ تهران

بزرگراه حکیم یکی از اتوبان های همجوار منطقه ۲۲ تهران است که مانند بزرگراه همت  قسمت غربی تهران را به قسمت شرقی متصل می نماید. یکی از ویژگی‌های خوب به بزرگراه حکیم که باعث می شود بسیاری از افراد به استفاده از این اتوبان روی بیاورند، این است که این اتوبان معمولاً  ترافیک کمتری نسبت به بزرگراه همت دارد و  به همین دلیل با استفاده از این اتوبان می توان به راحتی به محل مورد نظر دسترسی پیدا نمود.

بزرگراه آزادگان

بزرگراه آزادگان به دلیل دارا بودن دسترسی مناسب  به سایر نقاط تهران شناخته شده است. بسیاری از مردمی که  صبح ها برای کار و یا تحصیل از منزل بیرون می آید با استفاده از اتوبان آزادگان به ایستگاه های مترو دسترسی پیدا می کنند و سپس با استفاده از مترو خود را به مناطق مختلف تهران می رسانند.

یکی از دلایل شلوغی اتوبان آزادگان این است که این اتوبان همجوار منطقه ۲۲ تهران، بهترین دسترسی را برای مردم منطقه ۲۲ به  مترو فراهم می کند که با استفاده از مترو به راحتی می توان به تمامی نقاط تهران  دسترسی پیدا کرد، به همین دلیل این اتوبان در ساعات اولیه روز و در ساعات پایانی که مردم به  منازل خود با می گردند، بار ترافیکی بسیار زیادی را تحمل می کند و در بعضی از موارد شاهد ترافیک های روان در این منطقه هستیم.

 

اتوبان امام علی

این اتوبان یکی از شاهراه های اصلی تهران است که شمال شرق تهران را به قسمت جنوبی تهران متصل می کند. این اتوبان همجواری چندانی با منطقه ۲۲ تهران ندارد، اما می توان از طریق بزرگراه آزادگان به این اتوبان نیز دسترسی پیدا نمود و از قسمت شمال به جنوب تهران سفر کرد. با استفاده از این اتوبان می توان از کمربندی شهر ری تا بهشت زهرا رفت‌.

 

نتیجه گیری در مورد اتوبان های همجوار منطقه ۲۲ تهران

همانطور که می بینید تعداد اتوبان های منطقه ۲۲ تهران تا حدودی جوابگوی نیاز ساکنین این منطقه به  رفت و آمد به سایر مناطق تهران بوده است، اما برخی از قصورها در این زمینه را می توان با استفاده از ایستگاه های مترو و یا سیستم حمل و نقل عمومی جبران نمود، به همین دلیل می توان گفت منطقه ۲۲ تهران از نظر میزان دسترسی منطقه مناسبی برای سرمایه گذاری به شمار می رود و آینده منطقه ۲۲ تهران از هر نظر درخشان خواهد بود.

No Comments

Post A Comment

64  +    =  70

سلام،نیاز به مشاوره دارید؟