گروه سرمایه گذاری مهر، کارگزار رسمی پروژه های بزرگ منطقه 22 که مفتخر است تجربه فروش بسیار بالا را در کنار متخصصین حرفه ای در این خصوص را برای شما به ارمغان آورده است .

آدرس : منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر بلوارجنگلبان میدان موج مجتمع اداری تجاری افتاب طبقه ۶واحد۶۰۱

تلفن تماس : 02144928801 – 02144929027

واتس آپ : 09391793753
ایمیل : info@kargozarimehr.com

مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 

اخبارمسکن

blank

اخبارمسکن

چرا سرمایه گذاری در مسکن؟

با توجه به وضعیت تورمی کشور، کسب درآمد از شغل ثابت افراد ممکن است به تنهایی پاسخگوی نیازهای آنان و خانواده‌هایشان نباشد. در نتیجه باید به فکر کسب درآمد از طریق روش‌های دیگر مانند سرمایه‌گذاری در مسکن و دریافت اجاره بها باشید که به دانش تخصصی نیاز ندارد. بازار مسکن می‌تواند به‌عنوان بازاری برای سرمایه‌گذاری کم ریسک و حتی بعضا بدون ریسک تبدیل شود. از این رو شما می‌توانید سرمایه‌هایی که در سایر بازارهای موازی با ریسک کم دارید را به این حوزه اختصاص دهید. از دیدگاه عموم، بازار مسکن محلی امن و پر بازده برای سرمایه‌گذاری است. این حس امنیت چه از دید مصرف و چه از دید سرمایه‌گذاری باعث شده تا استقبال بیشتری از آن نسبت به سایر بازارها شود.

مسکن یک نیاز داخلی است

ملک یک کالای وارداتی نیست! به این معنی که ملک را مانند کالاهای وارداتی نمی‌توان از کشورهای خارجی وارد کرد. هر شخصی برای خرید زمین، خانه و… باید در داخل کشور اقدام کند، پس در نتیجه قیمت مسکن بر اساس مشخصه‌هایی اصول سرمایه گذاری در مسکن

۱. مشخص نمودن هدف سرمایه‌گذاری

تعیین هدف سرمایه‌گذاری اولین و مهم‌ترین نکته در خصوص سرمایه گذاری در مسکن است. برای مثال باید در نظر داشت که چه هدفی در پی این تصمیم وجود دارد. آیا این صرفا یک سرمایه‌گذاری کوتاه مدت است یا  این اقدام صرفا منبع درآمد در دوران بازنشستگی است؟ چرا که بسیاری از افراد سرمایه‌گذاری در مسکن را برای روزهای بازنشستگی خود انجام می‌دهند و در آن روزها با خیالی آسوده‌تر زندگی خود را مدیریت می‌کنند.

۲. موقعیت سنجی

تحقیق در مورد موقعیت ملک یک اقدام ضروری است. با توجه به باور عموم مردم، سرمایه‌گذاری در ملکی  حتی قدیمی که جای پیشرفت دارد بسیار بهتر از سرمایه‌گذاری در ملکی نوساز در منطقه‌ای است که در یک برهه زمانی پیشرفت‌های خود را داشته است و امکان پیشرفت بیشتر برای آن وجود ندارد. در واقع کيفيت منطقه‌ای که در آن ملک يا زمین قرار دارد، در موفقيت يا عدم موفقيت سرمايه‌گذاری و پيش‌بينی استقبال افراد و شرکت‌ها تاثير مستقيم می‌گذارد.

که در داخل کشور وجود دارد تعیین می‌گردد. سرمایه‌‌گذاری در مسکن مناسب چه افرادی است؟

این نوع سرمایه‌گذاری دانش و مهارت‌های تحلیلی نیاز ندارد و تنها باید فاکتورهای مهم تعیین قیمت و ارزیابی ارزش ملک را بتوانید بررسی کنید.

سرمایه گذاری درمسکن بهتر است یا بورس

 

درمیان انواع مدل های سرمایه گذاری سرمایه گذاری در مسکن وملک همواره برای افراد گزینه جذابی بوده است .ان ها بااین کار هم ارزش پول خود رامتناسب باتورم حفظ می کنند وهم اینکه صاحب خانه یاملک اداری وتجاری شوند

سرمایه گذاری در ملک واملاک گزینه ای است که نسبت به بسیاری ازبازارهای موازی مانند سکه وطلا یا ارز به مراتب ریسک بسیار پایین تری خواهد داشت. از طرفی سرمایه گذاران با این کار سرمایه ای به دست می اورند که می توانند باان کسب درامد کرده یااینکه برای خود سرپناهی داشته باشند .

No Comments

Post A Comment

  +  46  =  54

سلام،نیاز به مشاوره دارید؟