گروه سرمایه گذاری مهر، کارگزار رسمی پروژه های بزرگ منطقه 22 که مفتخر است تجربه فروش بسیار بالا را در کنار متخصصین حرفه ای در این خصوص را برای شما به ارمغان آورده است .

آدرس : منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر بلوارجنگلبان میدان موج مجتمع اداری تجاری افتاب طبقه ۶واحد۶۰۱

تلفن تماس : 02144928801 – 02144929027

واتس آپ : 09391793753
ایمیل : info@kargozarimehr.com

مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 

برج سروناز

blank

برج سروناز

این مجتمع مسکونی در قالب برج هایی با معماریی زیبا و به صورت پله ای ساخته شده است؛ بدین صورت که از 12 بلوکی که در این مجتمع وجود دارد، 8 بلوک آن بلند تر   و 4 بلوک آن کوتاه تر هستند.

طبقات این برج ها در حدود 15 طبقه – 12 طبقه – 4 طبقه هستند.

تعداد واحد ها در طبقات نیز متفاوت است و از 2 واحدی تا 3واحدی و 6 واحدی متغیر می باشد. اما متاسفانه این برج ها، هنوز سند ندارند و نقل و انتقال آن ها در خود تعاونی انجام می پذیرد.

متراژ این برج ها نیز از 70 تا 90 متر   تا 140 مترو به صورت های دو خواب و 3 خواب هستند.

دسترسی های برج های سروناز:

همانطور که گفته شد، این مجتمع مسکونی، در حدافاصل میدان ساحل و میدان دریاچه واقع شده است؛ بنابراین، یکی از مهم ترین دسترسی های آن، دسترسی سریع و آسان به مجموعه تفریحی دریاچه خلیج فارس  و استفاده از مزایای آن است.

 

هم چنین، دسترسی آسان به بزرگراه های همت، حکیم و آزادگان، عبور و مرور ساکنین این مجتمع را بسیار سهولت می بخشد.

نیاز به واحد های تجاری نیز، بی شک یکی از نیاز هایی است که برای مجتمع های مسکونی ضروری است. دسترسی سریع به میدان ساحل  که مملو از واحد های تجاری است، این مشکل را نیز، حل نموده است.

 

امکانات برج های سروناز میدان ساحل:

 

این برج ها اعلاوه بر معماری خلاقانه پلکانی ای که قبلا گفته شد، دارای امکاناتی مانند لابی و لابی من 24 ساعته و سالن اجتماعات نیز هست.

2 لاین آسانسور، گرمایش مرکزی و سرمایش اسپیلت و آنتن مرکزی نیز از دیگر امکانات این برج های مسکونی هستند. علاوه بر این ها، باغچه سازی های زیبا و تدابیر روشنایی، از دیگر نقاط قوت این برج ها است.

 

نکته حائز اهمیت در مورد این برج ها، ویو هایی است که دارند؛ از آنجایی که جلوی این برج ها، برج های دیگری نیز قرار گرفته است، به مقداری، ویو زیبای دریاچه بسته شده است ولی هنوز بسیار از واحد های جنوبی این برج ها، دارای این ویو زیبا هستند و می توانند از آن لذت ببرند.

 

هم چنین، واحد های شمالی دارای ویو ابدی کوه های البرز هستند که در تمام فصول، زیبایی بسیار زیادی دارند.

مشخصات فنی مجتمع مسکونی سروناز:

این برج  ها از اسکلت فلزی ساخته شده اند و نمای بیرونی آن ها، از سیمان شسته شده است. تمام پنجره ها نیز، به صورت دوجداره هستند

No Comments

Post A Comment

63  +    =  72

سلام،نیاز به مشاوره دارید؟