گروه سرمایه گذاری مهر، کارگزار رسمی پروژه های بزرگ منطقه 22 که مفتخر است تجربه فروش بسیار بالا را در کنار متخصصین حرفه ای در این خصوص را برای شما به ارمغان آورده است .

آدرس : منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر بلوارجنگلبان میدان موج مجتمع اداری تجاری افتاب طبقه ۶واحد۶۰۱

تلفن تماس : 02144928801 – 02144929027

واتس آپ : 09391793753
ایمیل : info@kargozarimehr.com

مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 

برج G2 شهرک چیتگر پهنهB

blank

معرفی برج G2 شهرک چیتگر پهنهB

معرفی برج g2 شهرک چیتگر:

برج g1 که تحویل داده شداین تعاونی برج دوم خود را به نام برج جی 2 که در ردیف اول پهنه b قرار گرفته است و سومین بلوک از شهرک چیتکر منطقه 22 می باشد.را ساخته و تحویل اغضا داده است این برج نیز مانند برج g1 شهرک چیتگر در بهترین موقعیت مکانی قرار گرفته است که فروش آن از بال شرقی شروع شده و به بال غربی رسیده است .

 

متراژ برج g1 پهنه b:

این برج دارای متراژ 84 تا 386 مثل برج های بلوک جی 1 می باشد. برج g2 شامل یک برج با 2 بال غربی و شرقی اک:ست.که به بال های متفاوت نام گذاری شده است. که بال 1 را سرو 1 می گویند و بال 2 را سرو 2 .که دارای 30 طبقه مسکونی می باشد.

 

تعداد واحدها ی برج:

کل واحدهای برج جی 2 .(480 )واحد می باشد. که 88 واحد آن یک خواب است. 66 واحد آن 3 خواب و مابقیه واحد ها در منراژ های بالاتر 4 خواب و 3 خواب مستر و دارای تراس های بسیار بزرگ می باشد. برج جی 2 نسبت به برج جی 1 از متراژ تراس ها کم شده و به متراژ واحد ها اضافه شده است.

 

موقیت مکانی برج g2:

برج جی 2 در انتهای اتوبان شهد خرازی و بلوار پژوهش پهنه b بلوک g2 است که همچوار با بازار بزرگ خاورمیانه(ایرانمال) است و در شمال برج چیتگر پهنه b شهربازی هزارو یک شب و جنوب شرق آن دریاچه چیتگر می باشد.

 

سازه برج g2:

از نظر سازه ای ساختمان اسکلت فلزی بوده و با پیچ و مهره به همدیگر متصل شده اند. و مقاومت بسیار بالایی در برابر زلزله از خود نشان داده است.

 

امکانات برج:

1.سیستم گرمایش و سرمایش مرکزی

2.آنتن و ماهواره مرکزی

3.لابی مجلل و 24 ساعته

4. 10 لاین آسانسور ( با 2 آسانسور باربری)

5. سالن اجتماعات

6. سالن ورزش

7.سیستم هشدار حریق

 

مزایا و امتیاز های برج:

برج جی 2 دومین برج در پهنه b می باشد.که تحویل داده شده است. به خاطر همین سازنده تجربه ای شد برایش تا هر نقصی که برج جی 1 دارد را در این برج برطرف کند البته ناکفته نماند که برج جی 1 هم بسیار کامل و بی نقص ساخته شده است که به شکل برج پروانه ای است. تمام کل پهنه b شهرک چیتگر به صورت پروانه ای شکل می باشد.

 

مشخصات برج :

برج g2 دارای 2 بال شرقی و غربی می باشد. که 29 طبقه بال غربی دارد و 27 طبقه بال شرقی دارد. و 235 واحد داخل بال شرقی و 245 واحد داخل برج غربی دارد.ویو برج ها به سمت کوهستان است تراس های بزرگ و قابل چیدمان به سمت کوه دارد. تراس هایی که وقتی در آن هستید با آب و هوای مطلوبی که آن منطقه دارد بسار دلنشین و دلچسب می باشد و واحد های بزرگ آن پنت هاووس می باشد پنت هاوس هایی که بسیار شیک و لاکجری می باشد با سیستم bms سیستم بسیار جدید و به روز می باشد.

 

نتیچه گیری:

نتیجه گیری میکنیم که به دلیل قشر فرهنگی و یک بافت مطلوبی که دارد این برج توجه خیلی از سرمایه گذاران را به خود جلب کره است و پیشنهاد میکنیم که برای خرید مسکن در یک جای خوب با هوای مطلوب و مناسب حتما این پروژه را بررسی نمایید

 

 

سلام،نیاز به مشاوره دارید؟