گروه سرمایه گذاری مهر، کارگزار رسمی پروژه های بزرگ منطقه 22 که مفتخر است تجربه فروش بسیار بالا را در کنار متخصصین حرفه ای در این خصوص را برای شما به ارمغان آورده است .

آدرس : منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر بلوارجنگلبان میدان موج مجتمع اداری تجاری افتاب طبقه ۶واحد۶۰۱

تلفن تماس : 02144928801 – 02144929027

واتس آپ : 09391793753
ایمیل : info@kargozarimehr.com

مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 

دریاچه چیتگریادریاچه شهدای خلیج فارس

دریاچه ای مصنوعی است که درشمال غرب تهران ومنطقه 22واقع شده است.مساحت این دریاچه 130هکتار است ودرمجاورت ان 120هکتار مجموعه تفریحی نیز درپهنه خشکی ایجاد شده است.دریاچه چیتگر درشمال پارک جنگلی چیتگر قرارگرفته وجنوب دریاچه به بزرگراه شهیدهمدانی شمال ان به بزرگراه همت شرق ان به بزرگراه ازادگان می رسد واز غرب به بافت مسکونی منطقه22شهرداری تهران محدود می باشد.

محیطی برای گردشگران منطقه ای وفرامنطقه ای

جزایر تفریحی جزایر حیات وحش اسکله قایقرانی پارک ابی باشگاه ورزش های ابی اسکله تفریحی امکانات خدماتی رفاهی شهربازی وامکانات اقامتی ازجمله امکانات تفریحی این مجموعه می باشد.

همچنین از امکانات این مجموعه می توان به ساحل سنگی اشاره کرد که فضایی را برای شهروندان فراهم کرده است.این ساحل سنگی در بخش شمالی دریاچه مشاهده می شود و می توانید تا نزدیکی اب بروید.

مزیت های اقتصادی واجتماعی 

ایجاد محیطی سالم جهت پرکردن اوقات فراغت اشتغالزایی حاصل از خدمات جنبی درامد زایی ناشی از رونق صنعت توریسم ایجاد ارزش افزوده منطقه به خصوص در کاربری های اطرف دریاچه

جزایر دریاچه چیتگر

درمیان دریاچه وسیع چیتگر چند جزیره بانام شهدای تنب بزرگ شهدای تنب کوچک وشهدای ابوموسی است که درمجموع وسعتی برابر با100هزارمتر مربع دارند.قراراست دراینده مجموعه ای از امکانات تفریحی فرهنگی ومذهبی در این جزیره ها ایجاد شود.

عمق اب دریاچه چیتگر چقدر است؟

عمق اب دریاچه چیتگر از1.5متر شروع شده دراواسط دریاچه به 9.5متر وقسمت های پشت تاج به10مترمی رسد که البته بااختلاف 2متردرفصول بارش وخشک متغیر است.به واسطه عمق ووسعت دریاچه هرنوع ورزش ابی دران امکان پذیراست

امنیت دریاچه 

یکی ازنکات مثبت دریاچه امنیت بالای این محدوده است باان که فضای بسیار وسیعی دردور تادور دریاچه به چشم می خورد اما وجود نگهبانان دریاچه فضای امنی راوجود اورده است این حس امنیت درساعات پایانی شی نیز وجود دارد.

 

سلام،نیاز به مشاوره دارید؟