گروه سرمایه گذاری مهر، کارگزار رسمی پروژه های بزرگ منطقه 22 که مفتخر است تجربه فروش بسیار بالا را در کنار متخصصین حرفه ای در این خصوص را برای شما به ارمغان آورده است .

آدرس : منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر بلوارجنگلبان میدان موج مجتمع اداری تجاری افتاب طبقه ۶واحد۶۰۱

تلفن تماس : 02144928801 – 02144929027

واتس آپ : 09391793753
ایمیل : info@kargozarimehr.com

مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 

زمان تحویل پروژه شهید خرازی

blank

زمان تحویل پروژه شهید خرازی

زمان تحویل پروژه شهید خرازی پروژه اطلس و پدافند ارتش

 

برای خریداران و سرمایه گذاران پروژه شهید خرازی پروژه اطلس وپدافند ارتش زمان تحویل پروژه بسیار مهم است. از این رو دراین بخش به صورت کامل به بررسی زمان تحویل هرپروژه  می پردازیم تا شما عزیزان  اطلاعات کا مل تری در خصوص این موضوع کسب کنید.

زمان تحویل پروژه شهید خرازی چه زمانی است؟

 

پروژه خرازی:در مرحله نازک کاری وتحویل با44برج و8030واحد است.موقعیت قرارگیری این پروژه در منطقه22تهران بسیار مناسب و ایده آل وبوده  وازاین  رومی تواند منطقه ای فوق العاده برای سرمایه گذاری و سکونت باشد اما زمان تحویل دقیق واحد های این پروژه چه زمانی است؟

زمان تحویل پروژه آماده پشتیبانی:دارای 2بلوک c8/c7وتحویل موقت پروژه درحال انجام است.

 

نگاه کمی در خصوص مزایای هرپروژه و امکانات آن بیاندازیم:

پروژه شهید خرازی

اگر به دنبال سکونت و سرمایه گذاری بر روی یکی از خاص ترین برج های منطقه22تهران هستید پروژه شهید خرازی یکی از بهترین آن ها با امکانات ویژه زیر است :

1:برخورداری ازپارکینگ

2:برخورداری ازانباری

3:برخورداری از شوتینگ

4:برخورداری از سالن اجتماعات

5:برخورداری از سالن ورزشی

6:برخورداری از سیستم اطفاحریق

7:برخورداری از سیستم سرمایش وگرمایش:چیلرمرکزی

8:دارای 4لاین آسانسور

9:دسترسی مستقیم به شریان ها و اتوبان های اصلی تهران همچون:حکیم همت بلوار پژوهش اتوبان شهید فهمیده.

10:دسترسی و نزدیکی به مراکز توریستی و خدماتی همچون ایران مال شهربازی هزارو یک شب دریاچه چیتگر پارک جنگلی چیتگر وباغ ملی گیاه شناسی وخرگوش دره

11:دسترسی سریع به مترو ورد آورد چیتگر وایران خودرو.

(سازه برج های شهرک شهید خرازی از نوع اسکلت با پیچ ومهره می باشد که این نوع سازه یکی از بهترین سازه هایی است که در ساخت برج می توان حساب کرد علت این موضوع این است که این سازه توانایی مقاومت تا 6ریشتر زلزله را دارا میباشد.)

زمان تحویل پروژه اطلس چه زمانی است؟

 

طرح توانمند سازی ارتش با مشارکت تعاونی به صورت 60-40درحال ساخت وساز است ومتراژ واحد های آن که در6بلوک تقسیم بندی می شود به صورت 60-120-180و240متر است.

زمان تحویل این پروژه نیز به دلیل ساخت وساز به صورت دقیق مشخص نشده است اما به صورت تقریبی زمان تحویل واحد ها و بلوک های این پروژه سال 1403تخمین زده شده است.

 

پروژه اطلس:شرکت تعاونی مسکن انبوسازان آشیان آفرین آسایش با تجربه چندین ساله خود در زمینه ساخت وساز درمناطق مختلف تهران این بار دست به ساخت وساز پروژه اطلس با ویژگی هایی همچون ارائه ساختمانی کاملا بتنی و ضد زلزله انباری آسانسور پارکینگ لابی زیبا ومجلل سالن ورزشی و…نموده است.

پروژه پدافند ارتش:همانند2پروژه فوق از برترین ومنحصر به فرد ترین پروژه های منطقه22تهران است که از ویژگی هایی همچون ویوزیبا دسترسی مستقیم به اتوبان  های اصلی تهران مترو مراکز خرید وتفریحی آسانسور انباری پارکینگ و…می توان اشاره نمود.

 

 

No Comments

Post A Comment

44  +    =  50

سلام،نیاز به مشاوره دارید؟