گروه سرمایه گذاری مهر، کارگزار رسمی پروژه های بزرگ منطقه 22 که مفتخر است تجربه فروش بسیار بالا را در کنار متخصصین حرفه ای در این خصوص را برای شما به ارمغان آورده است .

آدرس : منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر بلوارجنگلبان میدان موج مجتمع اداری تجاری افتاب طبقه ۶واحد۶۰۱

تلفن تماس : 02144928801 – 02144929027

واتس آپ : 09391793753
ایمیل : info@kargozarimehr.com

مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 

برج های ایزدیار منطقه 22

blank

برج های ایزدیار منطقه 22

در این مقاله قصد داریم به برج های شیک ایزدیار بپردازیم:

برج های ایزدیار:

برج های ایزدیار  فاز 1که در غرب دریاچه چیتگر در منطقه 22 قرار گرفته اند دارای 3 فاز متفاوت می باشد.فاز 1 از اولین فاز برج های ایزدیار می باشد. که در سال 1388 اجرا و تکمیل شده است . این فاز شامل 6  بلوک می باشد که هر بلوک به نام های مختلف گذاشته شده است .دارای 12 طبقه و در هر طبقه 3 واحد جدا از هم که واحدها هیج دیدی به هم ندارد ساخته شده است.بعضی از واحدهای فاز 1 ایزدیار دارای چشم انداز بسیار زیبای دریاچه چیتگر می باشد.این پروژه توسط تعاونی مسکن ایزدیار ساخته شد است.

 

برج های فاز 2 : برج فاز 2 ایزدیار دومین برج هایی است که توسط تعاونی مسکن ایزدیار در سال 1390 اجرا و تکمیل شده است و به اعضا تحویل داده شده است.که طرح و نقشه فاز 2 متفاوت تر ار فاز 1 می باشد . این فاز 2 ایزدیار هم مانند فاز 1 دارای 12 ط مسکونی و در هر طبقه 3 واحد متفاوت وجود دارد که دارای تیپ و واحدهای مختلف می باشد. و چشم انداز زیبایی به سمت دریاچه خلیج فارس دارد.

 

برج های فاز 3: برج فاز 3 یکی دیگر از برج های ساخته شده توسط تعاونی مسکن ایزدیار می باشد. این برج با برج های دیگر ایزدیار بسیار متفاوت تر و شکیل تر می باشد که در سال 1393 اجرا و تکمیل شده است و به اعضا تحویل گردیده است که نام بلوک های فاز 3 برج ایزذیار شامل: بلوک ال1. ال.2 و ال3 می باشد که تمام بلوک ها ویو ابدی و باز هم به دریاچه چیتگر وهم به کوه دارد برج فاز 3 مقاوم در برابر زلزله هم می باشد برج ایزدیار بسیار شکیل و با سازه های مقاوم ساخته شده است و بهترین متریال را دارد. برج ایزدیار تراکم بیشتری نسبت به فاز 1و فاز 2 دارد .فاز 3 ایزدیار دارای 22 طبقه که هر طیقه آن دارای 3 واحد با تیپ ها و متراژ متفاوت میباشد.

 

امکانات برج های ایزدیار:

برج های ایزدیار امکانات بسیار کاملی دارد از جمله:

3 لاین آسانسور

سالن اجتماعات

سالن ورزش

سیستم سرمایش و گرمایش چیلر مرکزی

پد هلیکوپتر

دربهای ضد سرقت

شوتینگ زباله لابی مجلل و لوکس

آنتن مرکزی

و همچنین مشاعات آبی شامل : استخر . سونا و جکوزی دارد و از جمله برتری های این مجموعه آب و هوای مطلوب موقعیت مکانی مناسب و همچنین خوش نقشه بودن واحدها و طراحی آن را میتوان اعلام کرد.

 

تیپ و متراز های برج های ایزدیار:

تیپ و مترازهای فاز 1 از 107 متر تا 150 متر میباشد که متراژ 107 متر 2 خواب و متراز 150 متر 3 خواب می باشد که نقشه های واحدنسبت به متراژ متفاوت می باشد

فاز 2 نیز از 120 متر تا 160 متر دارد که واحدهای 120 متر 2 خواب میباشد و تیپ و نقشه آن با واحدهای 160 متری کاملا متفاوت است.

فاز 3 نیز متراژ تمام واحدها 160 متری می باشدو 3 خواب هستند و 1 خواب مستر دار است که طراحی و نقشه آن خیلی شکیل و دارای بالکن های قابل چیدمان می باشد.

 

دسترسی برج های برج ایزدیار:

یکی از بهترین ویژگی برج های ایزدیار دسترسی مناسب آن به راه های ارتباطی و همچنین اماکن تجاری و تفریحی می باشد.

از جمله راه های ارتباطی این برج ها میتوان دسترسی به بزرگراه های آزادگان همت و حکیم را نام برد. برای رسیدن به این مجموعه میتوان از بزرگراه همت و بلوار کاشانی جنوب به میدان موج رسید و علاوه بر این نزدیکی برج های ایزدیار به شهرک گلستان و همچنین بلوار امیرکبیر بر سهولت این دسترسی ها افزوده است و همچنین دسترسی آسان به مجموعه تفریحی ایرانمال و شهربازی هزار و یک شب و فاصله جند قدمی تا دریاچه خلیج فارس و مرکز تفریحی بسار لوکس بام لند دارد.

 

 

 

No Comments

Post A Comment

41  +    =  45

سلام،نیاز به مشاوره دارید؟