گروه سرمایه گذاری مهر، کارگزار رسمی پروژه های بزرگ منطقه 22 که مفتخر است تجربه فروش بسیار بالا را در کنار متخصصین حرفه ای در این خصوص را برای شما به ارمغان آورده است .

آدرس : منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر بلوارجنگلبان میدان موج مجتمع اداری تجاری افتاب طبقه ۶واحد۶۰۱

تلفن تماس : 02144928801 – 02144929027

واتس آپ : 09391793753
ایمیل : info@kargozarimehr.com

مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 

معرفی شهرک الهیه غرب

blank

معرفی شهرک الهیه غرب

معرفی الهیه غرب :

سایت مجموعه مسکونی الهیه غرب در زمینی به مساحت 30 هکتار واقع در منطقه 22 در شمال غرب تهران با 541 قطعه زمین با کاربری مسکونی و برخی مسکونی-تجاری با دسترسی عالی و مستقیم به چهار شریان اصلی ترافیکی تهران ، در ذیل انتهای غربی اتوبان همت و شمال اتوبان رسالت یا حکیم -(همدانی) قرار دارد

شهرک های اطراف الهیه غرب:

شهرک دانشگاه شریف

مرواریدشهر

نگین غرب

خرازی

اطلاعات کلی شهرک الهیه غرب:

مجموعه الهیه غرب در بهترین و ارزنده ترین موقعیت مکانی در منطقه 22 تهران قرار گرفته است و طراحی ساخت منحصر به فرد آن که برگرفته از شهرک های مدرن غربی میباشد این مجموعه را به لحاظ معماری جزء طرح های استثنایی در تهران قرار داده است.

ویژگی منحصر به فرد الهیه غرب:

تمام قطعات چه شمالی و چه جنوبی، فرم ساخت به صورت جنوبی بوده یعنی حیاط  و فضای سبز تمام قطعات پشت به پشت هم بوده و حتی در قطعات شمالی نیز واحد های پشتی رو به حیاط و فضای سبز ساختمان است که در تهران این نوع شهرک سازی تاکنون بینظیر بوده و  فقط شهرداری منطقه 22تهران و تنها در مجموعه الهیه غرب مجوز ساخت به این فرم معماری را داده است.

 

متراژ زمین ها در الهیه غرب

قطعه های این مجموعه اکثرا در متراژ های 360، 372، 384 و 396 متر مربع با کاربری مسکونی و مسکونی تجاری و تعدادی نیز با اندازه های مختلف میباشد و کاملا منطبق با شهرسازی نوین، تفکیک و با رعایت اصول شهرسازی از سوی سرمایه گزاران و مالکان در حال ساخت و ساز می باشد.

آب و هوا و نوع ساختمان در الهیه غرب

مجموعه الهیه غرب در یکی از پاک ترین مناطق آب و هوایی تهران بصورت زمین هایی با قطعات تفکیک شده و به صورت مجموعه ویلایی و کم واحد با مجوز تراکم ساخت یک طبقه زیرزمین (اختیاری) و یک طبقه پیلوت به عنوان پارکینگ و سه طبقه مسکونی بالای پیلوت با 6 واحد مسکونی در غرب منطقه22 در کوهپایه رشته کوه البرز و نیز در جوار یکی از بهترین چشمه های طبیعی شهر تهران واقع شده است.ک

 

الهیه غرب در همسایگیِ :

از شمال به بزرگراه شهید همت(خرازی)، از شرق به مجتمع مسکونی شریف و از جنوب به بزرگراه رسالت یا حکیم ، از غرب به بوستان شبنم و پروژه های مروارید شهر و برج خادمین شهرداری و برج های در حال ساخت دیگر محدود میگردد.

همچنین نزدیکی این مجموعه مسکونی با بزرگترین رود دره تفریحی در حال ساخت کشور و نیز جاذبه های گوناگون دیگر که در این منطقه در حال انجام است موجب شده است که ارزش افزوده بالایی عاید مالکین و نیز سرمایه گزاران در امر ساخت و ساز در این مجموعه گردد.

مشخصات کلی شهرک :

بر خیابان اصلی : 30 متری

بر خیابان های فرعی :12 متری

تراکم منطقه: 60%

تعداد طبقات: سه طبقه مسکونی – یک طبقه همکف (پارکینگ) – یک طبقه زیر زمین (ساخت اختیاری)

متراژ : از 100 متر به بالا

امکانات ساختمانی واحد ها

ساختمان ها دارای آسانسور ، انباری و پارکینگ اختصاصی می باشند.

همچنین واحد های زیبا و بسیار شیکی در این ساختمان ها طراحی شده که هم از نظر خوش نقشه بودن عالی هستند هم از نظر متریال داخلی.

No Comments

Post A Comment

5  +  5  =  

سلام،نیاز به مشاوره دارید؟