گروه سرمایه گذاری مهر، کارگزار رسمی پروژه های بزرگ منطقه 22 که مفتخر است تجربه فروش بسیار بالا را در کنار متخصصین حرفه ای در این خصوص را برای شما به ارمغان آورده است .

آدرس : منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر بلوارجنگلبان میدان موج مجتمع اداری تجاری افتاب طبقه ۶واحد۶۰۱

تلفن تماس : 02144928801 – 02144929027

واتس آپ : 09391793753
ایمیل : info@kargozarimehr.com

مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 

معرفی شهرک مروارید شهر

blank

معرفی شهرک مروارید شهر

همه چیز در مورد شهرک مروارید شهر

در غربی ترین قسمت منطقه 22 تهران شهرک بزرگ مروارید شهر به وسعت 58 هکتار در ناحیه 3 شهرداری منطقه22  قراردارد . این شهرک را به تعبیری میتوان آخرین قسمت استان تهران دانست . مروارید شهر که در اصل مرز استان تهران و البرز میشود دارای ویژگی ها و برج ها و شرایط قابل توجه بسیار زیادی  میباشد که در این مقاله به همه آنها میپردازیم.

تاریخچه و چگونگی شکل گیری مروارید شهر 

زمین های این شهرک در سال 1390 توسط شهرداری استان تهران از حالت بایر در آمده جزو زمین های شهری به حساب می ایند هرچند که سازمان منابع طبیعی بر سر زمین های شهرک مروارید شهر اختلافاتی با شهرداری تهران نیز داشته و دارد. اما پس از سال 1390 زمین های مروارید شهر به تعاونی مسکن های تعاونی های شهرداری های مناطق 22 گانه تهران و چندین تعاونی ارگانی و نهادی دیگر نظیر سازمان آتش نشانی ، سازمان برنامه بودجه ف نظام مهندسی ف دانشگاه تهران ، بهشت زهرا و… با جواز برج سازی و بلند مرتبه سازی تا 30 طبقه اهدا شد.البته اکثر این تعاونی مسکن های شهرداری زمین و تراکم خود را به سایر تعاونی ها واگذار نموده اند.

شهرک مروارید شهر کجاست ؟ 

این شهرک در انتهای منطقه 22  بعد از مجموعه ایران مال و بلوار اردستانی مابین 2 بزرگراه خرازی و شهید همدانی قراردارد و از نظر دسترسی از برتری خاصی برخوردار است. در  قسمت شرق این شهرک به بلوار اردستانی ، شهرک الهیه غرب و شهرک دانشگاه شریف قراردارد و در قسمت شمال شهرک مرواریدشهر رشته کوه های بلندی قرارگرفته و باعث شده تا ساکنین این شهرک از آب و هوای پاک و سالم در تمام فصول سال بهره مند باشند و چشم انداز کوه را هم نیز  داراباشند. در قسمت جنوب شهرک بزرگراه تهران کرج و بزرگراه شهید همدانی یاحکیم قرارگرفته و بدلیل اختلاف ارتفاع این شهرک دید شهرتهران را داراست. در قسمت غرب شهرک مروارید شهر درحال حاضر یک پادگان وجود دارد البته حریم آن تا زمین های مسکونی کاملا رعایت شده است و احتمالا در آینده این پادگان به خارج شهر انتقال خواهد یافت .

مشخصات شهرک مروارید شهر

این شهرک دارای طرح تفصیلی بوده بدین معنا که تمام زمین های شهرک مروارید شهر کاربری و جانمایی آنها مشخص بوده و براساس طرح شهرسازی مدرن در تهران طراحی شده است . شهرک مروارید شهر شامل 59 برج مسکونی میباشد . طراحی برج های شهرک مروارید شهر به گونه ای است که این  برج ها در کنار یکدیگر ساخته شده و مسیر بیشتر شهرک بصورت پیاده روسنگ فرش شده و فضای سبز بوده و تنها چند خیابان فرعی جهت عبور و مرور  ماشین ها داخل شهرک وجود دارد . همچنین این شهرک دارای 7 مدرسه و فضای آموزشی ،2 پارکینگ طبقاتی ،فرهنگ سرای محله ،مجموعه ورزشی ،چندین درمانگاه و مسجد وچند مرکزخرید فضای تجاری اداری میباشد و از نظر زیر ساخت تمامی امکانات و الزامات نیاز های ساکنین این شهرک تعبیه شده است .
دسترسی شهرک مروارید شهرهمچنان که در بالا به آن اشاره داشتیم در استان تهران بینظیر بوده و یکی از مزیت های اصلی مروارید شهر بحساب می آید این شهرک دارای 3ورودی و خروجی از بزرگراه خرازی و 3 ورودی خروجی از بزرگراه حکیم میباشدو طبیعتا ساکنین این شهرک بزرگ در آینده بار ترافیکی اندکی خواهند داشت . ازدیگر دسترسی های مهم وتاثیر گذار مروارید شهر دسترسی شهرک به آزادراه تهران شمال به فاصله تنها 10 دقیقه می توان نام برد.
ضمنا فاصله مروارید شهر تا دریاچه چیتگر 5 دقیقه و تا مجموعه ایران مال و هزارویک شهر  3 دقیقه میباشد .

 

سرمایه گذاری در شهرک مروارید شهر

باتوجه به اشباع شدن سایر قسمت های منطقه22 وبالا بودن حق امتیاز پروژه های این محدوده ها و رشدقیمتی  این قسمت ها بهتر است  برای بدست آوردن سود آوری بیشتر  گزینه خرید آپارتمان در شهرک مروارید شهر  مناسب ترین گزینه باشد. این شهرک درحال توسعه با داشتن مزیت هایی چون دسترسی عالی ، طرح تفصیلی و تنوع پروژه ها دست خریداران و سرمایه گذران بازار مسکن را باز گذاشته است .تا با بودجه های مختلف پروژه ها وبرج های اماده و درحال ساخت با پیشرفت های فیزیکی متفاوت را در دسترس خود داشته باشند.   

 نکته : باتوجه به بالارفتن قیمت زمین و تراکم بسیاری از پروژه های مروارید شهربه دلیل داشتن هزینه زمین تراکم پایین  حتی با پرداخت حق امتیاز برای خریداران  بسیار پرسود و خرید منطقی تری باشد. 

آینده شهرک مروارید شهر 

در سال های پیش رو قطعا با آماده تر شدن برج های این شهرک و سکونت ساکنین آن شاهد پیشرفت و تکمیل شدن بیشتر زیرساخت های شهرک مروارید شهر خواهیم بود که این پیشرفت ها هریک به تنهایی باعث ایجاد ارزش افزوده روی ملک ها و آپارتمان های شهرک مروارید شهر و بالارفتن قیمت مسکن و تقاضا بیشتر در این شهرک میشود.
در پایان برای خریداران و سرمایه گذاران حوزه مسکن و تمام کسانی که تمایل به خرید آپارتمان بصورت پیش خرید و اقساطی هستند خرید در پروژه ها و تعاونی های معتبر شهرک مروارید شهر پیشنهاد میشود .

No Comments

Post A Comment

9  +  1  =  

سلام،نیاز به مشاوره دارید؟