گروه سرمایه گذاری مهر، کارگزار رسمی پروژه های بزرگ منطقه 22 که مفتخر است تجربه فروش بسیار بالا را در کنار متخصصین حرفه ای در این خصوص را برای شما به ارمغان آورده است .

آدرس : منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر بلوارجنگلبان میدان موج مجتمع اداری تجاری افتاب طبقه ۶واحد۶۰۱

تلفن تماس : 02144928801 – 02144929027

واتس آپ : 09391793753
ایمیل : info@kargozarimehr.com

مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 

معرفی محله اردستانی

blank

معرفی محله اردستانی

بلوار اردستانی منطقه 22

بلوار اردستانی منطقه22شهرداری تهران ، دو کیلومتری غرب دریاچه چیتگر یا همان دریاچه شهدای خلیج فارس واقع شده است که دارای دسترسی های متنوعی همچون اتوبان همت ، حکیم ، اتوبان تهران کرج ، لشگری و فتح می باشد.

 

این بلوار دارای امکانات رفاهی همچون دو تره بار و هایپر می باشد که به تازگی افتتاح شده است و دارای تعداد تجاری مناسبی می باشد که مسئله تعداد مرکز خرید در این منطقه را بهبود بخشیده است.

 

بلوار اردستانی یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق تهران است زیرا دارای باد های غربی – شرقی بوده و غرب بلوار اردستانی محوطه آزاد است و منطقه ای با آب و هوای فوق العاده شناخته میشود.

امکانات رفاهی بلوار اردستانی منطقه 22

منطقه22، آخرین منطقه‌ی تأسیس شده توسط شهرداری کلانشهر تهران است .این منطقه با دارا بودن پتانسیل بالا برای ساخت و ساز و همچنین دارا بودن زیر ساخت های مورد نیاز برای شهر سازی مدرن ، یکی از مجهز ترین مناطق تهران است .

همچنین منطقه ۲۲ از لحاظ وسعت نیز در رتبه‌ی اول مناطق شهرداری تهران قرار دارد

 

در طول سالهای اخیر ، ساخت و ساز در منطقه ۲۲ تهران از رونق بسیار زیادی برخوردار بوده است . مراکز تجاری و خرید بزرگی همچون ایران مال ،رزمال و … ،

 

سایت تفریحی شهربازی هزارویک شهر، دریاچه خلیج فارس و … و همچنین خیابان های تازه تأسیسی که از میان انبوهی از برج های برند و لوکس گذر میکنند .

 

بلوار اردستانی منطقه 22 در امتداد شمال به جنوب از تقاطع بزرگراه شهید خرازی و بزرگراه شهدای البرز آغاز شده و پس از گذر از تقاطع بزرگراه حکیم و عبور از چهار راه دانش ، به بزرگراه شهید فهمیده (تهران-کرج) میرسد ، بخش جنوبی این بلوار که به خیابان دارو پخش معروف است و در منطقه ۲۱ و بافت صنعتی قرار دارد و از بزرگراه شهید فهمیده تا شهید لشگری ادامه دارد .

 

امنیت شهرک های بلوار اردستانی

کلانتری شهرک در کنار نگهبانان برج ها به خوبی توانسته اند امنیت را در این محله تامین کنند و گزارش اندکی در این محله در طی سال های گذشته گزارش شده است.

امکانات گردشگری بلوار اردستانی

امروزه با توجه به ساخت و ساز های بسیار در اطراف این بلوار و افتتاح مجتمع های مسکونی جدید ، نیاز به مواردی همچون هایپر مارکت ، میوه و تره بار ، مرکز خرید ، مدرسه ، کتابخانه ، مسجد و بوستان هم بالا میرود و شهرداری ناحیه ۳ منطقه ۲۲ که مدیریت منابع را در دست دارد ، توانسته امکانات خوبی را برای ساکنین این محدوده فراهم کند .

پارک جنگلی چیتگر ، دریاچه شهدای خلیج فارس و شهر بازی بزرگ هزارویک شهر ، همگی در نزدیکی این محله قرار گرفته اند .

همچنین افتتاح مجتمع تجاری – اداری پارسه در ابتدای بلوار اردستانی ، خیال شهروندان را از بابت نزدیکی به مراکز تجاری راحت کرده است . مرکز بزرگ تجارت ایرانیان (ایران مال) تنها ۵ دقیقه تا بلوار اردستانی فاصله دارد ، ضمن اینکه فاصله‌ی این بلوار تا مناطق گردشگری وردیج و واریش کمتر از ده دقیقه است .

همسایه های بلوار اردستانی

بلوار اردستانی از شمال با کوهپایه البرز

از غرب با خیابان کرمانشاه و شهرک الهیه غرب

از شرق با بلوار پژوهش  و دریاچه چیتگر

و از جنوب با محله ورد آورد و شهرقدسقلعه حسن خان همسایه است

No Comments

Post A Comment

1  +  7  =  

سلام،نیاز به مشاوره دارید؟