گروه سرمایه گذاری مهر، کارگزار رسمی پروژه های بزرگ منطقه 22 که مفتخر است تجربه فروش بسیار بالا را در کنار متخصصین حرفه ای در این خصوص را برای شما به ارمغان آورده است .

آدرس : منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر بلوارجنگلبان میدان موج مجتمع اداری تجاری افتاب طبقه ۶واحد۶۰۱

تلفن تماس : 02144928801 – 02144929027

واتس آپ : 09391793753
ایمیل : info@kargozarimehr.com

مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 

معرفی پروژه تجاری / اداری لکسون

blank

معرفی پروژه تجاری / اداری لکسون

معرفی پروژه لکسون:

پروژه اداری تجاری لکسون با امکانات و طراحی خاص خود در منطقه 22 توجه بسیاری از افراد را بترغیب کرده است که در این برج سرمایه گذاری کنند پروژه اداری / تجاری لکسون در ساحل شرقی دریاچه چیتگر رو به روی مرکز تفریحی بام لند قرار گرفته است. که توسط تعاونی توسعه ابنیه همت در حال ساخت است این پروژه از اعتبار بالاییی برخوردار است و رزومه بسیار موفقی دارد. از رزومه موفق این تعاونی میتوان به پروژه فرزانگان. پروژه البرز. پروژه زاگرس و پروژه الوند اشاره کرد.پروژه اداری / تجاری لکسون با توجه به موقعیتی که دارد و به دلیل مشرف بودن به دریاچه شهدای خلیج فارس یکی از خوش نام ترین و با کیفیت ترین پروژه اداری تجاری منطقه 22 می باشد.و یک فرصت طلایی برای سرمایه گذاری ملکی به شما عزیزان پیشنهاد می شود.

 

تیپ و تعداد طبقات پروژه اداری / تجاری لکسون:

برج اداری تجاری لکسون در قالب یک برج 30 طبقه در حال ساخت است که 8 طبقه آن منفی و 1 طبقه همکف و 21 طبقه مثبت است در برج تجاری اداری لکسون از طبقه منفی 1 تا 3 تجاری است. و طبقات 4و 5 و 6 خدمات هتلینگ را دارد و طبقات 7 تا 21 اداری می باشد.

 

متراژ طبقات اداری و تجاری:

پروژه اداری تجاری لکسون متراژ های آن طبق واحدهای اداری و تجاری متفاوت می باشد. واحد های تجاری پروژه لکسون از 30 متر تا 300 متر است ولی واحدهای اداری پروژه لکسون از 80 متر تا 160 متر می باشد. که شامل واحد های اداری و واحد های اداری اقامتی می باشد یکی دیگر از ویژگی های بارز برج تجاری اداری لکسون داشتن 3 طبقه خدمات هتلینگ است. و به دلیل اینکه طبقات 6 و 7 و 8 واحدهای با کاربری اداری می باشد به صورت اقامتی فروخته می شود.به این معنی می باشد که شمامیتوانید در واحد اداری خود امکان پدیرایی از میهمانان ویژه و خاص خود را در طول شبانه روز داشته باشید طراحی داخل آن و نمای بیرون بسیار شکیل و خاص میباشد و به همین دلیل است که این پروژه مشتریان خاص خود را دارد و همچنین به خاطر مشرف بودن به دریاچه و مرکز تفریحی بام لند.

 

امکانات برج اداری / تجاری لکسون:

از امکانات برج مجلل لکسون میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مراکز تجاری آموزشی و بهداشتی و فرهنگی دارد سالن امفی تئاتر . تالار پذیرایی زمین بازی. مهد کودک . کتابخانه. سیستم اعلام و اطفائ حریق. آسانسورهای مختلف حمل بار و نفر بار هم دارد پنجره های آن با شیشه های دو جداره و با عایق صوتی و حرارتی ساخته شده است.دارای امکانات دیگری مثل آنتن مرکزی و ماهواره . اینترنت. دوربین های مدار بسته و علاوه بر امکاناتی که گفته شد دارای پارکینک عمومی و اختصاصی در طبقات منفی 8 و منفی 1 میباشد و فضای سبز بسیار زیبایی در اطراف این برج لوکس میباشد.

 

 

نتیجه گیری:

 

نتیجه میگیریم که سرمایه گذاری ذر پروزه اداری تجاری لکسون با توجه به امکانات و شرایط بسیار عالی و مطلوبی که دارد بسیار ارزنده می باشد و خرید از این پروزه زیبا و مجلل را به شما پیشنهاد میکنبم.

سلام،نیاز به مشاوره دارید؟