گروه سرمایه گذاری مهر، کارگزار رسمی پروژه های بزرگ منطقه 22 که مفتخر است تجربه فروش بسیار بالا را در کنار متخصصین حرفه ای در این خصوص را برای شما به ارمغان آورده است .

آدرس : منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر بلوارجنگلبان میدان موج مجتمع اداری تجاری افتاب طبقه ۶واحد۶۰۱

تلفن تماس : 02144928801 – 02144929027

واتس آپ : 09391793753
ایمیل : info@kargozarimehr.com

مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 

مهلت ثبت نام پروژه چیتگر

blank

مهلت ثبت نام پروژه چیتگر

مهلت ثبت نام پروژه چیتگر برای بسیاری از علاقه مندان به شرکت در طرح های پیش فروش و یا سرمایه گذاری در منطقه 22 در حوزه مسکن حائز اهمیت می باشد و از جمله مواردی است که می بایست هنگام نام نویسی در پروژه ها به آن توجه ویژه ای شود.

منطقه چیتگر که از مناطق تازه تاسیس تهران به شمار می رود، به دلیل برخورداری از آب و هوای مطبوع، موقعیت مکانی مناسب و دسترسی عالی، مورد توجه سرمایه گذاران و سازندگان شهرک های مسکونی، مراکز تجاری، تفریحی و اداری قرار گرفته است و ساخت و سازهای فراوانی که در سراسر این منطقه به چشم می خورند، از آینده درخشان آن حکایت دارند.

طرح های تفضیلی ارائه شده برای منطقه چیتگر و سود بالایی که از پروژه های ساخته شده تا کنون عاید خریداران شده، بر جذابیت سرمایه گذاری در این منطقه افزوده است، از این رو افراد بسیاری به دنبال آگاهی از اخبار و شرایط ثبت نام در پروژه های مختلف این منطقه هستند.

عوامل موثر بر مهلت ثبت نام پروژه چیتگر

پروژه های چیتگر باتوجه به سازنده آن ها به دو دسته تعاونی ساز و شخصی ساز تقسیم بندی می شوند، به همین دلیل مهلت ثبت نام پروژه چیتگر می تواند براساس تعاونی و یا شخص سازنده  متغیر باشد.

 نقش تعاونی بر مهلت ثبت نام پروژه چیتگر

در منطقه چیتگر پروژه های در حال ساخت بسیاری به چشم می خورند که حدود 90 درصد از آن ها تعاونی ساز هستند، در نتیجه تعاونی های متعددی در این منطقه فعالند که معمولا هر کدام از آن ها مهلت متفاوتی را نسبت به دیگری برای ثبت نام در پروژه های خود در نظر می گیرند.

 

 تایید و یا عدم تایید خریداران توسط تعاونی

معمولا افراد بسیاری در زمان اعلام پیش فروش پروژه ها به تعاونی ها مراجعه می کنند و تمایل دارند که در این پروژه ها سرمایه گذاری کنند، اما تمامی این افراد از نظر تعاونی و سیاست های آن قابل قبول نیستند. همچنین تعاونی ها حق دارند به برخی از افرادی که برای پیش خرید پروژه ها مراجعه می کنند، خدمتی ارائه نکنند.

از این رو تایید و یا عدم تایید خریداران از سوی تعاونی را می توان یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی مهلت ثبت نام پروژه چیتگر برشمرد. هرچه ثبت نام کنندگان از نظر تعاونی مطمئن تر باشند، مهلت ثبت نام زودتر به پایان می رسد.

قیمت پروژه در دست ساخت

قیمت پروژه در دست ساخت را می توان یکی دیگر از عوامل موثر بر فرصت ثبت نام پروژه چیتگر برشمرد. از آنجا که پروژه های متعددی توسط تعاونی های مختلف در این منطقه در دست ساخت می باشند و هر یک متراژ، موقعیت مکانی، کیفیت ساخت و امکانات خاص خود را دارند، از این رو نمی توان قیمت یکسانی را برای همه پروژه ها در نظر گرفت. بدیهی است که هرچه قیمت یک پروژه بیشتر باشد، افراد کمتری توان مالی پرداخت هزینه های پروژه را خواهند داشت، در نتیجه مهلت ثبت نام افراد در پروژه بیشتر در نظر گرفته خواهد شد.

 میزان تقاضا برای ثبت نام در پروژه

ساخت و ساز و سرمایه گذاری در منطقه چیتگر در سال های اخیر رونق فراوانی یافته است و همین موضوع سبب شده است تا میزان تقاضا برای شرکت در طرح های پیش فروش، خرید قطعی و یا سرمایه گذاری در این منطقه به شدت افزایش یابد.

میزان تقاضا را می توان یکی از عوامل موثر بر مهلت ثبت نام پروژه چیتگر برشمرد. تاثیر میزان تقاضا بر مهلت ثبت نام بدین صورت است که اگر میزان تقاضا برای واحدهای مسکونی در منطقه چیتگر بیشتر شود، پروژه های مورد نظر در این منطقه بسیار سریع تر به فروش می رسند و مهلت ثبت نام کمتری برای آن ها تعیین می شود.

مهلت ثبت نام پروژه چیتگر در تعاونی های مختلف منطقه

مهلت ثبت نام پروژه چیتگر در تعاونی های معتبر منطقه 22 متفاوت می باشد و نمی توان یک بازه زمانی مشخص را به عنوان مهلت ثبت نام برای تمام تعاونی ها تعیین نمود اما به کمک سایت تعاونی ها، می توان از آغاز ثبت نام پروژه های مختلف و مهلت آن ها مطلع شد.

 

مهلت ثبت نام پروژه های شخصی ساز

باتوجه به اینکه پروژه های شخصی ساز معمولا متراژ بیشتر و قیمت تمام شده بالاتری نسبت به پروژه های تعاونی ساز دارند، از مهلت ثبت نام بیشتری نیز برخوردار هستند زیرا افراد کمتری از تمکن مالی کافی برای خرید و سرمایه گذاری در این پروژه ها برخوردار می باشند.

از آنجایی که خرید از تعاونی شخصی ساز به دقت بیشتری نیاز دارد، بیشتر بودن مهلت ثبت نام پروژه چیتگر در پروژه های شخصی ساز این امکان را برای خریداران فراهم می نماید تا نسبت به شهرت مهندس شخصی ساز و یا تعاونی های شخصی ساز اطمینان لازم را کسب نمایند و سپس نسبت به پیش خرید و واریز وجه اقدام کنند.

 

No Comments

Post A Comment

5  +    =  10

سلام،نیاز به مشاوره دارید؟