گروه سرمایه گذاری مهر، کارگزار رسمی پروژه های بزرگ منطقه 22 که مفتخر است تجربه فروش بسیار بالا را در کنار متخصصین حرفه ای در این خصوص را برای شما به ارمغان آورده است .

آدرس : منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر بلوارجنگلبان میدان موج مجتمع اداری تجاری افتاب طبقه ۶واحد۶۰۱

تلفن تماس : 02144928801 – 02144929027

واتس آپ : 09391793753
ایمیل : info@kargozarimehr.com

مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 

پروژه اطلس

blank

پروژه اطلس

پروژه اطلس چیتگر دارای 3 بلوک ا ب سی میباشد که هر بلوک شامل 14 طبقه میباشد و هر بلوک شامل 3 طبقه منفی ، 1 طبقه لابی و 1 طبقه تجاری می باشد و در هر طبقه مسکونی آن 6 واحد مسکونی به متراژ 60 90 120 150 180 و 240 قرار دارد . این پروژه با نام مجتمع خاتم نیز شناخته میشود و البته هیچگونه ارتباطی با پروژه خاتم اجرا شده توسط تعاونی سازنده پروژه شمیم رحمت ندارد.

موقعیت پروژه اطلس 3

همانطور که در بالا اشاره شد این پروژه بین بلوار موج و میدان ساحل واقع شده و از لحاظ موقعیت دید مستقیم به دریاچه چیتگر ، دسترسی نزدیک به مترو چیتگر و خط اتوبوسرانی دارد . و همچنین به مرکز خرید باملند و خیابان امیرکبیر دسترسی مستقیم دارد و از معدود پروژه های در حال اجرا در این منطقه میباشد که در این لوکیشن در حال اجرا است .از لحاظ دسترسی به اتوبان ، این پروژه در بین اتوبان حکیم و اتوبان همت ( خرازی ) قرار دارد و از این لحاظ دسترسی آن نیز به شاهراه ارتباطی بسیار خوب است . پروژه آفتاب مهتاب در موقعیت مشابه این پروژه میباشد

توجه فرمایید طبق اعلام تعاونی سهامداران واحد های مسکونی این پروژه در واحد های تجاری آن نیز سهم خواهند داشت . بر خلاف دیگر تعاونی هایی که قیمت ساخت کل سازه را از اعضا دریافت میکنند ولیکن واحدهای تجاری آن را جدا به فروش میرسانند این تعاونی اعضای خود را در واحد های تجاری شریک کرده و با توجه به قرار گرفتن این پروژه در ضلع شمالی دریاچه چیتگر این یک امتیاز بسیار بزرگ برای سهامداران این پروژه میباشد .

شرایط فروش پروژه اطلس

شرایط فروش پروژه اطلس در تاریخ 5 بهمن سال 1400 بدینصورت میباشد . این مبلغ برای خرید زمین ، جواز ، تراکم ، امتیاز و ساخت بصورت علی الحساب میباشد . بدین معنی که این قیمت در طول مدت ساخت میتواند دچار تغییراتی شود . توجه داشته باشید هرگونه تغییرات قیمت در این پروژه را میتوانید از همین صفحه دنبال کنید . به محض ایجاد تغییرات در قیمت و روند ساخت پروژه در همین بخش اطلاع رسانی خواهد شد .

 

امکانات پروژه

امکانات اعلام شده از سوی سازنده بدینصورت میباشد :

  • استخر-سونا-جکوزی
  • سالن بدنسازی و اجتماعات هر بلوک
  • لابی هتلینگ با لابی من ٢٤ ساعته
  • فضای سبز هلندی
  • پنجره های قدی نورگیرعالی
  • سالن فوتبال و تنیس

 

تعاونی آشیان آفرین آسایش

این شرکت در سال 1391/4/18 با شماره 427824 به ثبت رسیده و ماهیت آن تعاونی میباشد . حسین مرونی به عنوان مدیر عامل و اصغر رحملو به عنوان رئیس هیات مدیره در این تعاونی به ثبت رسیده اند . سابقه اعضای این تعاونی قابل قبول میباشد و با توجه به روند پیشرفت پروژه اطلس 1 و پروژه اطلس 2 طبق زمانبندی اولیه و میتوان به روند ساخت پروژه اطلس 3 طی مدت زمان اعلام شده امیدوار بود 

نتیچه گیری

این پروژه در موقعیت مکانی مناسبی واقع شده و در واقع در رینگ اصلی دریاچه چیتگر و در ضلع شمالی آن واقع شده است . زمین های خریداری شده توسط این تعاونی که در مالکیت آن قرار دارد مرغوبیت بسیاری از نظر لوکیشن دارد و یکی از موارد مهمی که برخی از تعاونی ها آنرا رعایت نمیکنند همین موضوع است که به سراغ زمین هایی میروند که یا جواز ساخت ندارند و یا وضعیت کاربری آنها هنوز مشخص نیست .

سلام،نیاز به مشاوره دارید؟