گروه سرمایه گذاری مهر، کارگزار رسمی پروژه های بزرگ منطقه 22 که مفتخر است تجربه فروش بسیار بالا را در کنار متخصصین حرفه ای در این خصوص را برای شما به ارمغان آورده است .

آدرس : منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر بلوارجنگلبان میدان موج مجتمع اداری تجاری افتاب طبقه ۶واحد۶۰۱

تلفن تماس : 02144928801 – 02144929027

واتس آپ : 09391793753
ایمیل : info@kargozarimehr.com

مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 

پروژه نارنجستان 4

blank

پروژه نارنجستان 4

معرفی پروژه نارنجستان 4

سازنده پروژه نارنجستان 4 تعاونی ابنیه اکام می باشد که بهترین و معتبرترین پروژه در منطقه 22 است پروژه نارنجستان 4اوایل سال 99 استارت خورده است و هم اکنون پروژه در مرحله طبقه اول مثبت و سفت کاری می باشدبه راحتی می توان گفت تعاونی آبنیه آکام همت در منطقه تبدبل به برند شده است و پروژه های خود را با سرعت فوق العاده ای پیش می برد.  این تعاونی دارای رزومه بسیار قوی می باشد علاوه بر نارنجستان 4 که در حال ساخت است نارنجستان 1 و 2 و 3 را نیز در دست احداث دارد که نارنجستان 1 و 2 را در سال 1400 تحویل داده است

موقعیت پروژه نارنجستان 4:

پروژه نارنجستان 4 در انتهای  اتوبان شهید خرازی خیابان آرش کمانگیر واقع شده است

دسترسی پروژه نارنجستان 4:

پروژه نارنجستان 4 دسترسی عالی به اتوبان های همت . اتوبان حکیم. و ار جنوب به بزرگراه آزادگان دارد و برای سرمایه گذاری بسیار مناسب می باشد.پروژه در نزدیکی مترو ورداورد قرار گرفته است و همچنین فاصله 15 دقیقه ای به مترو چیتگر دارد.

مراکز تفریحی و تجاری پروژه نارنجستان 4:

پروژه 4 در منطقه 22 قرار گرفته که این منطقه به قطب گردشگری تهران تبدیل شده است در منطقه ای که بزرگترین مراکز تجاری و تفریحی در آن قرار دارد.

از جمله این مراکز: مرکز تفریحی و تجاری بزرگ خاورمیانه ایرانمال

شهر بازی هزارو یک شب

دریاچه خلیج فارس یا همان دریاچه چیتگر

مرکز تفریحی بام لند که در مجاور دریاچه خلیج فارس قرار دارد

تیپ و متراژهای نارنجستان 4:

نارنجستان 4 دارای  متراژهای مختلف می باشد از 70 متر تا 144 متری که مترازهای کوچکتر 2 خواب و متراز های بزرگتر 3 خواب می باشدو تیپ های مترازها همه یکسان میباشد

 

سلام،نیاز به مشاوره دارید؟