گروه سرمایه گذاری مهر، کارگزار رسمی پروژه های بزرگ منطقه 22 که مفتخر است تجربه فروش بسیار بالا را در کنار متخصصین حرفه ای در این خصوص را برای شما به ارمغان آورده است .

آدرس : منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر بلوارجنگلبان میدان موج مجتمع اداری تجاری افتاب طبقه ۶واحد۶۰۱

تلفن تماس : 02144928801 – 02144929027

واتس آپ : 09391793753
ایمیل : info@kargozarimehr.com

مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 

پروژه نیکان

blank

پروژه نیکان

امکانات پروژه نیکان

 • پارکینگ و انباری برای تمام واحدها و امکان خرید پارکینگ مازاد و همچنین وجود پارکینگ مهمان در مجموعه
 • ۶ لاین آسانسور باربر و نفربر در هر بلوک
 • سالن بازی کودکان
 • سالن ورزشی بزرگسال
 • لابی شیک و مجلل
 • سالن اجتماعات
 • دارای سرمایش و گرمایش چیلر
 • کارواش
 • محوطه سازی با بهترین متریال ها
 • فضای سبز
 • دسترسی سریع به ایستگاه مترو، خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی

 

موقعیت مکانی پروژه نیکان

آدرس دقیق پروژه نیکان:

بزرگراه شهید خرازی-بلوار اردستانی-خیابان دانش-شهرک مروارید شهر

دسترسی پروژه نیکان به جاده های اصلی:

پروژه مسکونی-تجاری نیکان دارای دسترسی مناسبی به بزرگراه های همت، حکیم، تهران-کرج و خرازی می باشد.

هم چنین قرارگرفتن ایستگاه مترو وردآورد در ضلع شمالی پروژه و نزدیکی به خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی منطقه رفت و آمد را برای مردم و ساکنین بسیار آسان نموده است.

دسترسی پروژه نیکان به مراکز مهم :

نیکان از لحاظ دسترسی به پروژه های بزرگ رفاهی چون دریاچه چیتگر، ایران مال، مجموعه هزار و یک شهر، باغ گیاه شناسی و… در موقعیت مکانی ویژه ای قرار دارد.

مروارید شهر کجاست؟

شهرک مرواریدشهر با مساحت ۵۸ هکتار در ناحیه سه منطقه ۲۲ تهران و در مجاورت استان البرز واقع شده است و بزرگ ترین شهرک این منطقه محسوب می شود که به جهت قرارگیری در موقعیت مکانی و جغرافیایی عالی ار آب و هوای بسیار مطبوعی برخوردار است.

با توجه به رونق برج سازی در منطقه رو به رشد چیتگر یکی از شهرک هایی که بسیار مورد توجه برج سازان و سرمایه گذاران بوده شهرک مروارید شهر است چراکه به دلیل وجود زیرساخت های اصولی، دسترسی آسان به مترو وردآورد، بزرگراه های تهران-کرج، خرازی،حکیم،بلوار اردستانی،از همه مهمتر مجوزهای برج سازی در این منطقه و نزدیکی و فاصله کم با مراکز تجاری، تفریحی و گردشگری چون دریاچه چیتگر، ایران مال، مجموعه هزارویک شهر و… آینده روشنی در انتظار این منطقه و ساکنین آن است و می تواند بهترین انتخاب برای سرمایه گذاران در زمینه مسکن باشد.

درهمین راستا طی چند سال اخیر برج ها و مجتمع های مسکونی زیادی در شهرک مروارید شهر ساخته شده و یا در حال ساخت هستند که پروژه برج های مسکونی نیکان نیز جز همین برج های درحال ساخت محسوب می شود.

 

این شهرک دارای ۵۶ برج است که از این تعداد ۸ برج با نام های بقیه ا…، حسابرسان، ایران سازه، الماس، دانشگاه تهران، صدف، آتش نشانی و بهارستان ساخته و به مردم تحویل داده شده است و تعداد ۱۶ برج هم اکنون در حال اجرا و ساخت هستند.بقیه برج هایی که قرار است در این شهرک ساخته شوند در مراحل اولیه ساخت و گود برداری قرار درند ازجمله برج های نیکان.

قیمت پیش خرید برج های مروارید شهر

با توجه به نوساز بود شهرک و برج هایی که در آن ساخته می شوند میانگین قیمت خانه در این شهرک به نسبت ارزان تر و مناسب تر از برج های اطراف دریاچه چیتگر هستند

همانطور که قبل تر نیز به آن اشاره کردیم پروژه نیکان یکی از همین برج های درحال ساخت است که در ادامه شرایط پیش فروش واحد های آن می پردازیم.

سازنده برج نیکان

شرکت تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق که از تعاونی های زیرمجموعه سازمان صنایع هوا و فضای وزارت دفاع است ساخت پروژه مسکونی نیکان را در منطقه ۲۲ تهران برعهده دارد. این تعاونی از سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را آغاز نموده و ضمن عضویت در اتحادیه تعاونی های نمونه رساء، رزومه ای درخشان از ساخت و تحویل بیش از ۴ هزار واحد در منطقه را نیز در کارنامه ۳۰ سال فعالیت خود به ثبت رسانده است.
نمونه ای از رزومه تعاونی:

* ساخت برج های پارسیا در شمال دریاچه
* ساخت در شهرک نفت اشرفی اصفهانی
* ساخت پروژه تجاری اداری آرتمیس
* ساخت بیش از ۱۴۰ واحد ویلایی در تنکابن

مرحله ساخت پروژه

فنس کشی و تجهیزکارگاه شده است. و انتهای گودبرداری می باشد.

تحویل

آبان ماه سال ۱۴۰۳

 

No Comments

Post A Comment

  +  3  =  9

سلام،نیاز به مشاوره دارید؟