گروه سرمایه گذاری مهر، کارگزار رسمی پروژه های بزرگ منطقه 22 که مفتخر است تجربه فروش بسیار بالا را در کنار متخصصین حرفه ای در این خصوص را برای شما به ارمغان آورده است .

آدرس : منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر بلوارجنگلبان میدان موج مجتمع اداری تجاری افتاب طبقه ۶واحد۶۰۱

تلفن تماس : 02144928801 – 02144929027

واتس آپ : 09391793753
ایمیل : info@kargozarimehr.com

مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 

پروژه یاران

پروژه یاران یکی  از پروژه های پذیره نویسی منطقه 22 و مروارید شهر است .

پروژه تعاونی مسکن مهر ایثار دارای 3 بلوک است و در مجموع در این3 بلوک 300 واحد قرار میگیرد به طوری که هر برج دارای 100 واحد است .

همانطور که گفته شد پروژه یاران در قطب گردشگری تهران منطقه 22 واقع شده است ‌در منطقه ای که تمام امکانات تفریحی و توریستی و رفاهی و ورزشی قراردارد .که تمام زیر ساخت ها برای یک زندگی مدرن در آن تبیعه شده است از شلوغی های مرکز شهر به دور است و مبدا وزش بادهای و هوای تازه از غرب تهران به شرق تهران می باشد.

پروژه در نزدیکی بازار بزرگ تهران (ایرانمال) دریاچه چیتگر ،پارک جنگلی چیتگر ، اوپارک ، مرکز تجاری تفریحی باملند، خرگوش دره ،شهربازی هزارویکشهر ، و روستای وردیج ..

همچنین به دلیل ایجاد اتوبان تهران _شمال در جوار آن بسیار برای سرمایه گذاری مناسب است.

مشخصات کلی تعاونی مسکن مهر ایثار یاران

تعاونی مسکن یاران تحت شماره جواز و مجوز 982/15/220870 است که این تعاونی مسکن زیر نظر وزارت تعاون قرار گرفته و همچنین با ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتهای تهران به شماره 551323 فعالیت خود را آغاز کرده است

سازنده پروژه یاران

تعاونی مسکن مهر ایثار یاران

 رزومه تعاونی مسکن مهر ایثار و سوابق اجرایی

مهم ترین مسئله در پیش خرید یک‌ملک بررسی سوابق اجرایی سازنده آن پروژه می باشد که آیا به قول معروف دست پر به میدان آمده اند یا نه و تجربه ساخت را دارند یا خیر و مهم ترین مسئله این است که آیا تجربه ساخت در منطقه 22 را نیز دارند ؟

چون سبک ساخت و ساز در این منطقه کاملا با مناطق دیگر متفاوت است و سازنده باید نسبت به خرید زمین و مراودت های شهرداری کاملا آشنایت داشته باشد،

داشتن رزومه سازنده ریسک خرید را به شدت کاهش میدهد.

مخصوصا اگر سازنده رزومه  خیلی خوبی داشته باشد و پروژه های خود را به نحو احسنت انجام داده باشد  رزومه تعاونی مسکن مهر ایثار یاران به شرح ذیل می باشد:

اجرای پروژه های مختلفی همچون مهندس مجری پروژه 250 واحدی صدف، مهندس مجری پروژه 380 واحدی ساحل، مدیر پروژه و سرپرست کارگاه پروژه 140 واحدی برج رایان پارک فرشته الهیه ، مهندس مجری پروژه 200 واحدی میلاد ، مدیریت پروژه 1000 واحدی مسکن مهر اسلامشهر، پیمانکار اسکلت بتنی پروژه 500 واحدی مسکن مهر ساوه و 300 واحدی مسکن مهر گرگان و 3 بلوک پروژه بازنشستگان ارتش در منطقه 22 و پروژه 1000 واحدی تعاونی مسکن هیئات مذهبی

متراژ پروژه یاران

پروژه یاران دارای تنوع متراژ خوبی می باشد

100 متری دوخواب

120 متری دوخواب

140 متری سه خواب

تیپ نقشه پروژه یاران

پروژه یاران در هر طبقه دارای 8 تیپ نقشه است.

واحد های شماره 1،4،5،8 دارای متراژ های 140 متری سه خواب است

واحد های 2 و 3 ،120 متری هستند

و واحدهای 6 و 7 ،100 متری هستند.

مرحله ساخت پروژه یاران

پروژه یاران در مرحله اخذ جواز،ماده 5 شهرداری و فنس کشی می باشد.

زمان تحویل پروژه یاران

پروژه یاران از زمان شروع گودبرداری 36 تا 42 ماه زمان لازم دارد تا پروژه پایان یابد.

قیمت پروژه یاران

مهمترین مسئله که خریداران و سرمایه گذاران به آن توجه میکنند قیمت پروژه ها می باشد که یک مبلغی خریداری کنند که معقول به صرفه باشد و سوداوری خوبی به همراه داشته باشد.

در پروژه های پذیره نویسی و روی خاک و اولیه ما مبلغ اولیه که پرداخت میکنیم ،هزینه زمین و تراکم می باشد و اگر پذیره نویسی پروژه بر قرار باشد طی چند قسط مبلغ زمین و تراکم می بایست تسویه شود و پس از آن اقساط ساخت همزمان با شروع عملیات اجرایی از اعضا گرفته میشود.

مبلغ زمین و تراکم پروژه یاران متری 8 میلیون می باشد.

لازم به ذکر است که قیمت زمین تراکم پروژهها قیمت قطعی می باشد.

مبلغ که بابت ساخت می بایست هزینه کنید متری 8 میلیون تومان است لازم به ذکر است قیمت ساخت پروژه های تعاونی ساز علی الحساب می باشد.

در مجموع مبلغ ساخت و زمین تراکم پروژه یاران متری 16میلیون تومان می باشد.

blank

شرایط فروش پروژه یاران

پروژه یاران به صورت شش دانگ و سه دانگ خریدوفروش میشود.

و به صورت جدول زیر مبلغ زمین و تراکم می بایست پرداخت شود.

مبلغ ساخت متقابلا اعلام میشود.

انتخاب واحد پروژه یاران

در پروژه های تعاونی ساز انتخاب واحد بسته به الویت و امتیازبندی انجام میشود و هر عضوی که پرداختی بهتری داشته باشد الویت دارد در انتخاب طبقه و واحد و در زمانی انتخاب واحد انجام‌میشود که ۶۰ تا ۷۰ درصد پروژه پیشرفت کرده باشد.

پروژه یاران و دریاچه چیتگر

پروژه یاران فاصله ۵ کیلومتری از دریاچه چیتگر را دارد.

و از این بابت یه حسن می باشد که از شلوغی های دریاچه ساکنین به دور هستند.

پروژه یاران و ایرانمال

پروژه یاران در غرب ایرانمال قراردارد و ۳ کیلومتر با بازار بزرگ ایران فاصله دارد.

مقایسه پروژه های پذیره نویسی و هر آنچه در رابطه با پذیره نویسی باید بدانیم؟

ورود اعضا از مرحله پذیره نویسی  حسن هایی برای شما دارد البته در کنار آن شما با معایب آن هم روبه رو خواهید شد.
حسن ها و مزایای آن عبارتند از اینکه  اولا که شما دیگر وجهی بابت حق امتیاز پرداخت نخواهید کرد و عضو اول خواهید بود، ثانیا با پیشرفت پروژه سودآوری خوبی برای شما به ارمغان خواهد آورد، ثالثا با گوبرداری یک ارزش افزوده برای شما دارد و همچنین با شروع اسکلت یک ارزش افزوده حاصل شما خواهد شد، رابعا شما در این مرحله نقدینگی پایین تری پرداخت خواهید کرد و همچنین مراحل انجام کار را مشاهده خواهید کرد.
حالا معایب کار این می باشد که شما ریسک بیشتری تقبل خواهید کرد.

اما با چه کارهایی می توان این ریسک را به حداقل رساند (  تحقیق، تحقیق و تحقیق )

1- بررسی رزومه سازنده

رزومه و تجربه ساخت یکی از عوامل مهم در پیش خرید ملک می باشد. آیا شما از یک سازنده که چندین پروژه موفق ساخته خرید خواهید کرد و یا سازنده ای که تجربه ساخت ندارد ؟
پاسخ این سوال کاملا مشخص است

2-نوع قرارداد

نوع قرار دادی که با شما بسته می شود یکی از ارکان اصلی است که در پیش خرید باید به آن توجه کرد. قرارداد باید شفاف باشد، مورد معامله باید معلوم و معین باشد، تسلیم آن مقدر باشد یعنی امکان فروش آن باشد.

3-قیمت پروژه

قیمت پروژه بسته به لوکیش قرارگرفتن آن که باید معقول و منطقی باشد نه قیمت خیلی بالا و نه قیمت خیلی پایین . باید توجه داشت که هر آنچه با قیمت پایین تری تمام شود دلیل بر خوب بود آن پروژه نمی باشد.

4- موقعیت پروژه

پروژه در موقعیت خوبی قرار گرفته باشد که آینده خوبی را به ارمغان بیاورد.

5- نحوه پرداخت اقساط زمین و تراکم و ساخت از اعضا

شاید این نکته زیاد به ذهنتون خطور نکرده باشد اما نکته بسیار مهمی است اگر تعاونی در گرفتن اقساط از اعضا مصمم باشد و در صورت پرداخت نکردن اقساط به اعضا اخطار دهد، در نتیجه اعضا از پروژه حذف شوند باعث می شود پروژه پیشرفت خوبی داشته باشد چون اکثر پروژههای تعاونی ساز وابسته به پرداخت اقساط توسط اعضا می باشند .

6- نحوه نقل و انتقال

نحوه نقل و انتقال پروژهها موضوعی است که خیلی از اعضا را از نظر حقوقی در گیر می کند .
اگر نقل و انتقال پروژه ای به صورت وکالتی داخل دفتر خانه انجام شود و در تعاونی مذکور داخل دفترچه نقل و انتقال انجام داده نشود و به اصطلاح خرید به صورت وکالتی انجام شود با دید سرمایه گذاری خرید از این نوع پروژها دارای ریسک بالایی است. پس نحوه نقل و انتقال در تعاونی ها موضوع حائز اهمیتی است.

7-قشر فرهنگی پروژه

قشر فرهنگی و یک بافتی اعضا پروژه موضوعی است که خیلی از سرمایه گذاران به آن اهمیت می دهند.
8- نحو مدیریت پروژه ها

در ساخت و ساز پروژه ها مدیریت سخن و حرف اول را می زند ساخت پروژه هایی که به صورت مدیریت پیمان است سرعت بیشتری نسبت به پروژههای مشارکتی دارد و با مشکلات کمتری روبه رو می شوید.

کاتالوگ یاران (لینک دانلود فایل PDF)

سلام،نیاز به مشاوره دارید؟