گروه سرمایه گذاری مهر، کارگزار رسمی پروژه های بزرگ منطقه 22 که مفتخر است تجربه فروش بسیار بالا را در کنار متخصصین حرفه ای در این خصوص را برای شما به ارمغان آورده است .

آدرس : منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر بلوارجنگلبان میدان موج مجتمع اداری تجاری افتاب طبقه ۶واحد۶۰۱

تلفن تماس : 02144928801 – 02144929027

واتس آپ : 09391793753
ایمیل : info@kargozarimehr.com

مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 

پهنه B شهرک چیتگر

blank

معرفی پهنهB شهرک چیتگر

معرفی پروژه پهنه b چیتگر:

در منطقه 22 شهرکی وجود دارد که اسم آن شهرک چیتگر می باشد. این شهرک در غربی ترین منطقه 22 و در کنار بازار بزرگ ایرانمال قرار دارد.که دارای 5 پهنه می باشد که برج های آن به شکل پروانه ای طور ساخته شده است.و اسم بلوک های آن بلوکg1 , g4  میباشد.برج g1سهرک چیتگر را در سال 1398ساخته شده و تحویل اعضا داده اند.دیوارهای آن از جنس بلوک سیمانی و سوپر وال است.و آنچه که در نما استفاده کردهاند از جنس کرتین وال و کامپوزیت می باشد.

 

چشم انداز و ویو برج g1 :

واحدهای بلوک g1 شهرک چیتگر که رو به اتوبان شهید خرازی و رو به اتوبان می باشد. بسیار واحد های عالی و با ویو عالی دارد که چشم  انداز ویو کوهستان را دارد که دارای 434 واحد است و در  ردیف اول پهنهb و غربی ترین بلوک است قرار دارد.

 

 

متراژها و واحدهای برج g1 :

واحد های برجg1 شهرک چیتگر از 70 متر تا 364 متر است. که واحدهای 70 متر و 85 متر 1 خواب می باشند و واحد 96 متر 2 خواب می باشد که که واحد های کوچیک در طیقه اول تا چهارم می باشد. واحد های 120 متر و 130 متر که 2 خواب می باشد. از طبقات چهارم تا 26 قرار گرفته است. و واحدهای 165 و 170 متر و 200 متر 3 خواب می باشد نیز در طبقات چهارم و 26 قرار گرفته است. و واحدهای 300 متری و 324 متری و 364 متری که پنت می باشد در طبقات 27 تا 29 واقع شده اند.واحدهایی که در طبقات 7 تا 26 قرار گرفته اند از نظر متراژ کل به دلیل شیب نما و پروانه شکلی که دارد متراژ واحدها یکی بوده و تنها تفاوت آن در متراژ بالکنها می باشد که در این مقاله به آن اشاره میشود. لازم به ذکر است که واحد های شمل غربی به دلیل ویو خوبی که دارد از واحد های جنوب شرقی بهتر است و واحدهای بال شرقی دارای نورگیر فراوان است که برای بعضیا بسار مهم و در درجه اول قرار دارد.

 

 

دسترسی های برج g1 پهنه b:

از مهمترین عواملی که در خرید یک آپارتمان خوب تاثیر گذار هستند. دسترسی آسان آن به مراکز رفاهی و تفریحی درمانی منطقه 22 است. که یکی از نقاط قوت این برج می باشد برچ g1 در شهرک چیتگر که در بهترین منطقه 22 قرار دارد به اتوبان حکیم و همت دسترسی بسیار آسان و در نزدیکی این برج نانوایی . سوپر مارکت. و داروخانه قرار دارد که مایحتاج روزمره ساکنین را به راحتی فراهم کرده است. در کنار این دسترسی ها مراکز تفریجی و تجاری با امکانات کامل از جمله بازار بزرگ ایرانمال قرار دارد که فاصله برچ g1چیتگر تا بزرگترین بازار خاورمیانه 5 دقیقه دسترسی دارد. همچنین به ایستگاه مترو و تاکسی هم دسترسی عالی دارد.

 

امکانات برج g1 پهنه b :

پهنه b شهرک چیتگر واحد های آن دارای بالکن و تراس های سراسری دارد که قابل چیدمان می باشد و ویو کوهستان را دارد.که این بالکن ها جزو از واحد می باشد هر طبقه دارای 5 لاین آسانسور که 1 لاین آن باربر و 4 لاین آن نفر  بر می باشد. سالن ورزشی در بال غربی دارد و سالن اجتماعات آن در بال شرقی می باشد. لابی اختصاصی شیک و منحصر به فرد با نمای شیشه ای کامل دارد که باعث شده ویو بینظیر را در بال غربی ایجاد نماید.

 

سلام،نیاز به مشاوره دارید؟