گروه سرمایه گذاری مهر، کارگزار رسمی پروژه های بزرگ منطقه 22 که مفتخر است تجربه فروش بسیار بالا را در کنار متخصصین حرفه ای در این خصوص را برای شما به ارمغان آورده است .

آدرس : منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر بلوارجنگلبان میدان موج مجتمع اداری تجاری افتاب طبقه ۶واحد۶۰۱

تلفن تماس : 02144928801 – 02144929027

واتس آپ : 09391793753
ایمیل : info@kargozarimehr.com

مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 

پروژه رویال رزیدنس

فروش سهام اداری تجاری پروژه بیسموت منطقه 22

«اطلاعيه پيش ثبت نام»  

مجتمع تجاري – اداري office home 

به حول و قوه خداوند تبارك و تعالي , شركت تعاوني مسكن سازان ايثار در راستاي تعهد تعاوني اقدام به خريد يك قطعه زمين با پلاك ثبتي ٨/١٩٦٠ به متراژ ٤٣٨٤ مترمربع واقع در ضلع شمال درياچه چيتگر رينگ اصلي بلوار چهار باغ با ديد ابدي به درياچه و پارك چيتگر نموده است. ملك مورد نظر داراي سند تك برگ و داراي دستور نقشه به شماره ٢٢٠٠١٨٠١٦ مي باشد و در حال حاضر نقشه هاي آن توسط مهندس فرزاد دليري معمار منطقه يك تهران و يكي از بهترين و به نام ترين 

طراحان كشور در حال طراحي مي باشد و كنترل مضاعف طراحي سازه با دكتر ميرقادري استاد دانشگاه تهران يكي از بنام ترين طراحان سازه كشور مي باشد .

١ – مشخصات و موقعيت ملك مورد نظر  

١-١ )ملك مورد اشاره داراي سند تك برگ و دستور نقشه مي باشد كه در ٨ طبقه منفي جهت پاركينگ انباري طراحي گرديده است .

٢-١)داراي سه طبقه (٢،+١،+٠) با كاربري تجاري مي باشد كه توسط يكي از به نام ترين شركت هاي مشاور امكان سنجي مالي اقتصادي و همچنين طرح ريزي نظام مديريت و بهره برداري در حال مطالعه و طراحي مي باشد تا پروژه در منطقه به صورت چندين صنف خاص و برندينگ مورد بهرهبرداري قرار  بگيرد و داراي حدود ٦٠,٠٠ هزار متر مربع تجاري مي باشد. 

۱-۳)پروژه مورد نظر داراي ١٨ طبقه اداري مي باشد كه طراحي آن به صورت (office home)انجام مي گردد و حدود  ۲۰,۰۰۰هزار متر مربع كاربري اداري دارد . 

٢ – زمان شروع پروژه  

 با توجه به دستور نقشه صادر شده و اين كه نقشه هاي معماري سازه و تاسيسات در حال طراحي ميباشد لذا حداكثر تا تاريخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ پروژه شروع به كار  مي نمايد و به زودي تجهيز كارگاه شروع مي گردد .  

٣ – ارزش ملكي پروژه 

 ارزش ملكي هر سهم كه شامل ٣ متر مربع اداري ( office home)و ۱ متر مربع تجاري ميباشد و به مبلغ ۳۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان (سیصد و سی میلیون تومان) قيمت گذاري شده است و اعتبار قيمت اعلام شده حداكثر تا ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ مي باشد. 

٤ – شرايط و نحوه ثبتنام در پروژه  

٤-١) مبلغ واريزي اوليه براي خريد زمين، تراكم و پروانه مي باشد و هزينه ساخت بعد از شروع عمليات ساختماني به صورت اقساط ۴۲ ماه دريافت مي گردد.

  ٤-٢)  %۱۰۰خريد سهام در زمان پذيره نويسي و صدور كارتكس دریافت میشود.

  ٤-٤) هزينه ساخت با توجه به اينكه تعاوني براي خود بيشتر از هزينه هاي بالا سري و جاري در نظر نگرفته است به صورت تمام شده اخذ خواهد شد . 

٤-٥)پذيره نويسي به صورت سهام بوده كه سرمايه گذار متناسب با توان مالي در خريد اقدام مي نمايد.  

٤-٦) متقاضيان خريد سهام پس از واريز مبلغ به حساب بانك ظرف ٧ تا ١٠ روز به دفتر تعاوني در تهران بلوار المپيك نبش خيابان ٢٤ پلاك ١,٣٧ مراجعه و  نسبت به تكميل فرم خريد و تعهد پرداخت اقساط اقدام نمايند . 

تبصره : در صورتي كه متقاضي اقدام به واريز مبلغ خريد سهام نموده باشد و براي تكميل فيش واريزي و تكميل اسناد مربوطه در تعاوني اقدام ننمايد , پس از مهلت  اشاره شده در بند ٧-٤ مبلغ در صورت مشخص شدن واريز كننده , مبلغ واريز شده به حساب فرد عودت مي گردد.  

 ٤-٧) برآورد ريالي ساخت براي هر يك سهم پس از طراحي نهايي نقشه ها و اخذ پروانه و شروع به كار عمليات ساختماني برآورد گرديده و همزمان با دفترچه  ساخت در اقساط ۴۲ ماه به متقاضي اعلام مي گردد.  

 ٤-٨) در صورت افزايش تورم احتمال افزايش اقساط پيش بيني مي گردد .  

 ٤-٩) پيش بيني تعاوني با توجه به قيمتهاي در حال حاضر منطقه و لوكيشن ويژه پروژه كه در ضلع شمالي رينگ اصلي درياچه چيتگر و مجموعه تجاري فرهنگي تفريحي بام لند ميباشد در پايان پروژه ارزش هر سهم حدوداً ٤٠٠ ميليون تومان پيش بيني مي گردد.  

 ٤-١٠) كليه واريزي ها فقط به شماره حساب ٠١٦٣١٠١٠٠١٧١٥١٤ و يا شماره شباء ٣٨٠٥٢٠٠٠٠٠١٦٣١٠١٠٠١٧١٥١٤٧ IR به نام شركت تعاوني مسكن  سازان ايثار حكمت توانا ماندگار نزد بانك سپه شعبه ميرداماد كد ١٥٠٦٠٦٨ انجام ميشود.  

 ٤-١١) در صورت واريز وجه به حسابهاي غير از حساب مورد اشاره و اعلامي تعاوني هيچگونه مسئوليتي در واگذاري سهام و عودت مبلغ واريزي ندارد.

  ٤-١٢) زمان پذيره نويسي با قيمت هاي فوق از تاريخ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ تا۱۴۰۱/۱۲/۲۰ مي باشد كه با توجه به نسبت پيشرفت امور اداري و اجرايي قيمت هاي فوق بعد از تاريخ اعلامي افزايش مي يابد كه قيمتهاي جديد مطابق آن توسط تعاوني ابلاغ مي گردد.  

 ٤-١٣) خريداران مي بايست طبق دستور العمل تعاوني و بر اساس اهداف فوق سهام خود را مورد بهرهبرداري قرار دهند و با قيمت روز واگذار نمايند .

  ٤-١٤) هرگونه نقل و انتقال اوراق سهام صرفاً و فقط از طريق دفتر تعاوني انجام مي پذيرد.  

 

پلان نقشه

پلان نقشه مربوط به پروژه بیسموت بصورت زیر میباشد . زمینی که در حال خریداری میباشد دارای دستور نقشه به شماره ۲۲۰۰۱۸۰۱۶ میباشد و توجه داشته باشید داشتن دستور نقشه دلیل بر تایید آن نیست و پس از تایید دستور نقشه میتوان متراژ واحد ها و تراکم مفید و همچنین تعداد طبقات را بصورت دقیق اعلام کرد

blank

 شركت تعاوني مسكن سازان ايثار

فرم انتهای پروژه

جهت ارتباط با مشاورین املاک مهر و دریافت اطلاعات در خصوص پروژه مورد نظر،اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

سلام،نیاز به مشاوره دارید؟